TRIATHLON -

Spēcīgākās uzvaras!

  • Šim rapša hibrīdam ir spēcīga agrīnā attīstība rudenī, ļoti laba ziemcietība un vidēji vēls ataugšanas sākums pavasarī, kas palīdz izvairīties no vēlīno salnu sekām.
  • Pievilcīgā šķirnes īpašību pakete apvieno priekšrocības no vairākām pazīmēm (Phoma, TuYV, POSH), nodrošinot augstu ražas potenciālu, attiecīgi stabilitāti.
  • Hibrīds pārliecina ar spēcīgu attīstību pirms ziemošanas, ar lielu biomasas un spēcīgas sakņu sistēmas izveidošanos, kas pavasarī nodrošina augstu noturību pret klimata stresu (sausums, karstums utt.).

Šķirne TRIATHLON ir bijusi Zviedrijas izmēģinājumos divus gadus, un tai ir ļoti labi rezultāti. Īpaši bargajā 2022.-2023.gada ziemā esam redzējuši ļoti labu ziemcietību.
Mēs to redzējām vairākos izmēģinājumos ap lielajiem Vättern un Vernen ezeriem, kas atrodas gandrīz vienā platuma grādos ar Baltijas jūras krastiem. Ienesīgums ir ļoti augsts, un mēs redzam Triatlonu Zviedrijas saraksta augšgalā. Nebrīnīšos, ja TRIATLONS ar savu labo ziemcietību labi iederēsies arī Baltijas ziemeļos.

Agronomiskais raksturojums

Ražas potenciāls

Ražība

Vidējs
Augsts

Eļlas saturs

Vidējs
Augsts

Ražības stabilitāte

Ziemcietība

Zems
Augsts

Izturība pret veldrēšanos

Zems
Augsts