Partneris

Nopietni partneri rapša sēklu biznesā. Pirms vairāk kā 40 gadiem spēcīgi augu selekcijas uzņēmumi apvienojās, lai kopā nodibinātu RAPOOL- RING Ltd.

Rapša panākumu pirmsākumi Eiropā.
Vācu uzņēmumi - RAPOOL dibinātāji ir vidējas, biržas sarakstos neiekļautas privātā sektora augu selekcijas kompānijas. Kopā viņi uzkrājuši plašu daudzu gadu  pieredzi ar rapsi: vienots risinājums pētījumiem, selekcijai, sēklu ražošanai un sagatavošanai, izplatīšanai un konsultācijām par augsnes apstrādi. RAPOOL panākumi ir gūti pateicoties smagam darbam, neatlaidībai un uz priekšu vērstam skatījumam šīs kultūras audzēšanā. Ražiba, izturība un kvalitāte rapšu šķirnēm no kurām iegūst pārtikas eļļu, biodīzeļdegvielu un dzīvnieku barību, ir daži no mūsu darba stūrakmeņiem.

RAPOOL stiprās puses ir arī augsta darbinieku profesionalitāte un pieredze, kā arī nopietni ieguldītais darbs rapša audzēšanas popularizēšanā.
Mūsu panākumu noslēpums ir acīmredzams augu sniegums, pateicoties kvalitatīvam sēklas materiālam, apvienojumā ar mūsu personāla klātbūtni tirgū, kā arī nemitīgai vēlmei ieguldīt ilgtermiņā.
Īpaši, RAPOOL dibinātāju īpašā spēja sadarboties, ciešais kontakts ar lauksaimniecību un personīgā ieguldījuma līmenis ir radījis kaut ko unikālu: Stipru selekcionāru apvienību, kas ieguvusi lauksaimniecības sektora uzticību. Un tas ir kaut kas ko mēs turpināsim attīstīt nākotnē. Jūsu uzticība ir atzinība un apstiprinājums, ko mēs vērtējam visaugstāk.
RAPOOL-Ring GmbH - Qualitätsraps deutscher Züchter – tā ir stipra trīs vācu rapša selekcionāru savienība.