We know rapeseed. Mēs zinām rapšu.


AR PRAKTISKU UN PARTNERĪGU PIEEJU

RAPOOL visās tirdzniecības valstīs piedāvā lauksaimniekiem visaptverošu konsultāciju koncepciju. Papildus plašām, kompetentām un praktiskām, lokālām konsultācijām tā ietver arī informāciju lauksaimniecības izstādēs un nozares pasākumos. Tādējādi, RAPOOL sniedz lauksaimniekiem atbalstu partnerībā.

VISS SĒKLRAŽOŠANAS PROCESS VIENUVIET

Pētniecību, selekciju, sēklu ražošanu, kodināšanas tehnoloģijas un tirdzniecību – visus šos procesus pilnībā nodrošina RAPOOL. RAPOOL piedāvā kvalitatīvas rapša sēklas ar 100% dīgtspēju, vispiemērotāk kodinātas, kā arī, ātru to piegādi. Ražots Vācijā.

LIELĀKAIS RAPŠA IZMĒĢINĀJUMU TĪKLS EIROPĀ

Sadarbības parneru dažādās selekcijas programmas piedāvā lielu ģenētisko daudzveidību, kādas otras nav. RAPOOL pieder lielākais rapša selekcijas tīkls Eiropā. Vairāk nekā 180 selekcijas stacijās un vairāk nekā
100 000 izmēģinājumu lauciņos tiek atkārtoti pārbaudīta un tālāk uzlabota hibrīdu ražība un audzēšanas piemērotība.

HIBRĪDI AR VISAUGSTĀKO RAŽĪBU

RAPOOL piedāvā daudzpusīgu, plaši reģistrētu un pārbaudītu hibrīdu portfeli visiem galvenajiem audzēšanas reģioniem. Mūsdienās tiek piedāvāti RAPOOL hibrīdi vēlākai sējai kā atbilde uz aktuālajām audzēšanas tendencēm: samazināto augsnes apstrādi, samazinātām mēslošanas normām un augu aizsardzības pasākumiem, kā arī elastīgu ražas novākšanas un sējas laiku, kas piemērojas arvien ekstrēmākiem laika apstākļiem.

AR IZPRATNI PAR RAPSI JAU 120 GADUS

Rapool rapša selekcijas panākumu atslēga Eiropā slēpjas trīs partneru - selekcionāru sadarbībā. RAPOOL ir visilgākā un visplašākā pieredze ar rapsi. RAPOOL šķirnes ir būtiski mainījušas rapša audzēšanu un pavirzījušas to uz priekšu. Ar RAPOOL rapsis ir kļuvis par ekonomiski un ekoloģiski vērtīgu kultūraugu.