RAPOOL ražas monitorings 2019

RAPOOL jau vairākus gadus veic izmēģinājumus attiecībā uz dažādu šķirņu izkuļamību. Kāda ir Jūsu pieredzē 2019. gada rapša ražas novākšanā?

RAPOOL loterijas balva ir 1 sējas vienība ziemas rapša sēkla. Loterija ir atvērta ikvienam, kas aizpildīs informāciju mūsu kontaktformā.Šķirne
Cita šķirne
Raža (t/ha)


Rapša sējuma attīstība pirms ražas novākšanas
Izkuļamība
Ražas zudumu tendence pāksteņu atvēršanās dēļ
Veldre/veldres izturība
Vai Jūs izvēlētos šo šķirni vēlreiz?

Adrese  
Vārds * Uzvārds *
Uzņēmums/saimniecība Nodarbošanās
Saimniecības sējplatības Rapša sējplatība
Iela/pagasts * Mājas Nr./nosaukums *
Pasta indekss * Novads/pilsēta *
Tālrunis Mobilais tālrunis
e-pasts * Fakss
 
Piezīmes
Abonējiet biļetenu
Piekrīt konfidencialitātes politikai '
 
ar * apzīmētajiem laukiem jābūt aizpildītiem.
 

Uzklikšķinot uz pogas "Abonēt", es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti, lai sniegtu uz mani balstītu un individuālu informāciju. Gadījumā, ja es arī nolemšu abonēt biļetenu, mani dati tiks izmantoti ilgtermiņā un tikai informatīvā izdevuma personalizācijai. Dati netiks pārsūtīti trešajām personām. Es varu atsaukt savu piekrišanu RAPOOL jebkurā brīdī, kas ir spēkā nākotnē. Dalības nosacījumi: Jūs varat piedalīties no 18 gadu vecuma. Uzvarētāju nosaka loterija. Balvas nav nododamas un tās nevar apmainīt pret naudu. Uzvarētāji tiks informēti pa e-pastu. Tiesnešu lēmums ir galīgs. RAPOOL-Ring pārstāvis Baltijas valstīs ir loterijas / sacensību organizētājs. Dalības termiņš: 2019.08.15.


Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.

Lūdzam Jūs piedalīties RAPOOL 2019. gada ražas monitoringā..
RAPOOL loterijas balva ir 1 sējas vienība ziemas rapša sēkla. Loterija ir atvērta ikvienam, kas aizpildīs informāciju mūsu kontaktformā.

Akcijas ilgums līdz: 2019.08.15

, vēlos piedalīties.